Zastrašování

Po cestě z DI Policie na setkání s Lídou M mi volal Libor J a vyhrožoval mi, že pokud nepřistoupím na tento podvod, nechá mne zlikvidovat dělníky ukrajinského původu, které zaměstnává ve své další společnosti.

V rozhovoru s Lídou M v kavárně na čerpací stanici F jsem se pokoušel vysvětlit důsledky této situace pro nás pro oba. Bohužel, Lída M si nenechala nic vysvětlit. Podle mého názoru si Lída M nepřipouštěla možné následky a jsem přesvědčen, že strůjcem celé akce byl pan Libor J. Lída M mi sdělila, že mne má v hrsti, protože bez jejího podpisu nemohu hradit závazky společnosti, které v té době přesahovaly 3.500.000,- Kč včetně kontokorentního úvěru od GE Capital Bank. (Na konci roku 2001 si vymohla společné podpisové právo k účtu).

Po této schůzce mi volal Libor J, opět mi vyhrožoval, oznámil mi, že dvě výše uvedená vozidla jsou jeho a že pokud je okamžitě nevydám společnosti KPPT, oznámí na POLICII ČR, že jsem je odcizil. Na můj dotaz, kolik mi za ně uhradí, jako odstupné mi oznámil, že ani korunu. Dále mi sdělil, že ví, že nemohu hradit faktury, protože Lída M nedá svolení k platbám a že pokud budu dělat problémy, skoupí naše pohledávky od našich věřitelů a pak pošle společnost TIF do konkurzu. Podotýkám, že v tomto rozhovoru používal mnoho vulgarismů.

Dále mi Libor J vyhrožoval, že pokud se nepodvolím, připraví o živnost moji matku.

 


 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.