Tonda L, zaměstnanec společnosti KPPT, výpověď:

„..byl jsem zaměstnán jako řidič u firmy KPPT. Mojí šéfovou byla Lída M……

Od Lídy M jsem měl pokyn u zákazníků vystupovat slušně a měl jsem říkat těm zákazníkům, kteří se divili, když viděli razítko KPPT, že jsme bývalá TIF. Těm zákazníkům, kteří se nedivili, jsem neříkal nic, ale 99% bylo těch, kteří se divili. Těm jsem řekl, že jsme bývalá TIF.

Hloupé ale bylo, když tam před tím zavezla zboží TIF a pak jsem přijal já a říkal jsem, že jsme bývalá TIF. To se zákazníci divili ještě víc, ale zboží si pak vzali. Někteří se mě na tohle vyptávali, ještě i když jsem přivezl podruhé, ale já jsem víc neřekl, protože jsem víc nevěděl a plnil jsem pokyny šéfové….

Lída M mi vždycky řekla, kam mám jet, k jakým zákazníkům. … Jezdil jsem hodně do Hevlína, tak do Hatí, tam byl nějaký A, pak v Karlových Varech na kolonádě jsem zavážel obchody, ale jejich názvy už nevím. Rozvážel jsem bonbóny, čokolády, bonboniéry, oplatky, ….

Když jsem k KPPT nastoupil, velkoobchod se teprve rozjížděl, sklad se teprve zavážel. …. Myslím, že 99% zákazníků byli staří zákazníci TIF, to dovozuji z jejich dotazů…

To že jsme bývalá TIF, jsem říkal v Hevlíně, A, ve Varech v obchodech na pěší zóně. Na pěší zóně je víc obchodů, zavážel jsem tam čtyři nebo pět obchůdků. Dva byly u lávek u Grandhotelu Pupp, jejich názvy si nevzpomínám, taky jsem to říkal v Jáchymově, v obchodu ve Velkém Rybníce. ….

Slyšel jsem, že se Lída M oddělila od TIF, obrala svého muže a teď se snaží rozjet a zlikvidovat firmu.“

Vrchní Soud tohoto pro nás klíčového svědka označil za nevěrohodného, protože vystřídal několik zaměstnání.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.