KPPT - nový konkurent v čele se společníkem mé firmy

Paní Lída M ihned po briefingu, na kterém oznámila likvidaci firmy, odešla z firmy. Několik následujících hodin jsem se jí pokoušel telefonicky kontaktovat. Hovory ovšem nepřijímala. Nakonec se mi s ní pomocí SMS podařilo domluvit schůzku v restauraci „U šimla“. Tam mi sdělila, že chce firmu zlikvidovat, že v KPPT založila velkoobchod s cukrovinkami, že jej bude provozovat, že bude jednatelkou KPPT, že na své služební cestě osobně navštívila všechny významné odběratele, vypověděla s nimi smlouvy za společnost TIF a uzavřela nové na firmu KPPT.

Firma KPPT do té doby neprovozovala velkoobchod cukrovinkami a ani neměla žádné zaměstnance.

Informovala mne, že Zdena B bude její asistentkou. Dále mi sdělila, že pokud nebudu souhlasit a budu nadále pokračovat ve velkoobchodu cukrovinkami, vytlačí naší pozici na trhu dumpingovými cenami a připraví mojí matku o její živnost a mne zničí. Dále mi oznámila, že by bylo nejlepší, kdybych se oběsil. Pak odešla. V podstatě jsem se nedostal ke slovu.

Ihned jsem kontaktoval svého advokáta a domluvil si s ním konzultaci. Ten mi oznámil, že výpověď mi byla předána zřejmě záměrně na konci ledna a to z toho důvodu, abych měl minimální čas na převzetí společnosti. Pak mne ovšem informoval, že tato lhůta byla novelou zákona prodloužena na tři měsíce.

 


 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.